Obchodní podmínky

Objednávky
Objednávky produktů je možno zaslat prostřednictvím objednávkového formuláře přímo na našich stránkách http://www.puzzles.cz. K objednání produktů můžete využít i naše telefonní a faxové číslo +420  222-590-233. V případě, že máte zájem o zboží, které jste v našem katalogu nenašli, využijte výše uvedené mailové či telefonické spojení. Rádi se Vám pokusíme zboží opatřit. Vámi odeslaná objednávka jest závazná. Na tomto místě Vás chceme upozornit i na možnost vrácení zboží bez udání důvodu. V případě, že nám do 14 dnů od okamžiku, kdy jste od nás zboží převzal, zašlete toto zboží v neporušeném původním obalu zpět, poukážeme Vám částku ve výši hodnoty zboží na Vámi udanou adresu. Vracené zboží nám, prosím, nezasílejte na dobírku.


Registrace
V katalogu produktů, který Vám na naších internetových stránkách nabízíme, se můžete pohybovat bez jakéhokoliv omezení. V případě, že se rozhodnete si některý produkt objednat, nevyžadujeme Vaši registraci. Abychom snížili riziko, že si na Vaše jméno někdo objedná zboží, prosíme Vás o potvzení Vaší objednávky konfirmačním mailem.


Ceny
Ceny uvedené u jednotlivých produktů jsou ceny maloobchodní včetně daně z přidané hodnoty (DPH). Jste-li firma, bude Vám cena objednaných produktů snížena o 20%. Při zasílání zboží po Evropské unii Vám bude cena snížena o DPH pouze v případě, že jste plátcem DPH. Verifikaci provádíme v databázi Evropské unie na adrese http://www.europa.eu.int/comm/taxation_customs/vies/en/vieshome.htm. V případě zasílání zboží mimo Evropskou unii bude cena snížena o DPH vždy.


Způsob placení
V současné době lze získat zboží z našeho katalogu pouze formou dobírky. Připravujeme pro Vás i alternativní způsoby placení - přes účet a platební kartou. V případě zasílání zboží mimo Českou republiku vyžadujeme platbu předem.


Doba dodání
Zboží uvedené v katalogu většinou nedržíme skladem. Vámi objednané tituly objednáváme přímo ve velkoobchodech. Abychom dosáhli co nejnižší ceny, snažíme se převážnou většinu titulů odebírat přímo u výrobce. Tento způsob má bohužel tu nevýhodu, že průměrná doba dodání požadovaného zboží k Vám je cca 14 dní. Záleží však na rychlosti našeho dodavatele, neboť ne veškerý sortiment mají na skladě. V každém případě stanovujeme maximální dobu dodání titulu na 1 měsíc. V případě, že do této doby Vám titul nebudeme schopni zaslat, vyrozumíme Vás o této skutečnosti pomocí elektronické pošty.


Poštovné a balné
Ke každé dodávce v Česku připočítáváme paušální částku 75,- Kč na poštovné a balné. U zásilek zasílaných po Evropské unii (EU) činí tato částka 200,- Kč a mimo EU zaplatíte 350,- Kč. Prosím uvědomte si, že cena zabalení + zaslání zásilky, vracení peněžní dobírky včetně bankovních poplatků a poplatků za administrativní činnost je výrazně vyšší, nicméně nechceme, aby nízké ceny, které Vám v našem elektronickém obchodě nabízíme, byly negativně ovlivněny výší poštovného. V případě, že Vaši objednávku nebudeme moci zaslat najednou, nebude Vám tato částka u 2. zásilky účtována.


Distribuce
K zasílání zboží využíváme služeb České pošty.


Reklamace
Reklamace vyřizujeme na telefonním čísle +420  222-590-233 nebo na elektronické adrese eurocontact@ms.easynet.cz. Co lze a co nelze reklamovat ? Reklamovat můžete neobjednané či poškozené zboží, ale i nesprávně účtované zboží (chybná cena). Ohledně poškozeného zboží bohužel nemůžeme uznat reklamaci, která je způsobena nešetrným zacházením ze strany zákazníka. V případě poškození zboží při přepravě se obracejte s reklamací na Českou poštu. Reklamované zboží nám, prosím, nezasílejte na dobírku.


Ochrana poskytnutých údajů
Chtěli bychom Vás ubezpečit, že Vámi poskytnuté osobní údaje budou využity pouze ke komunikaci s naší společností. Získané údaje nebudou sděleny třetímu subjektu.

           Děkujeme Vám za Vaši objednávku

                                                   Ing. Jindřich Kurka

...