Prodejna hlavolamů

Omlouváme se Vám, stránky zatím nejsou plně funkční.

Objednávky zasílejte přímo na náš mail:

eurocontact@ms.easynet.cz

   

Vítejte v naší malé prodejně hlavolamů.

Pokusíme se Vám zde nabídnout zajímavé hlavolamy z celého světa: z různých materiálů, různého zpracování, různých  obtížnosti, ale i různých cenových kategorií. To vše tak, aby si u nás mohl vybrat skutečně každý z Vás. Protože je obdobných stránek na internetu velké množství, pokusíme se je trochu zmapovat a pomoci Vám se v nich lépe orientovat - viz sekce "Zajímavé odkazy".

Přivítáme Vaše nápady a myšlenky, které by nám pomohly tyto stránky vylepšit - můžete poslat mail - viz příslušná sekce nebo nás kontaktovat telefonicky. Nenašli jste určitý hlavolam v nabídce a toužíte ho mít doma ? Napište nám, pokusíme se Vám ho sehnat !!  A naopak, výzva pro výrobce:  chcete v našem obchodě nabízet i svoje zboží ? Neváhejte a kontaktujte nás.

Jestliže si z naší nabídky některý hlavolam vyberete, prosím, přečtěte si pozorně sekci "Obchodní podmínky", abychom předešli vzájemnému nedorozumění.

A na závěr:
Vymysleli jste nějaký bezvadný hlavolam, chcete ho začít vyrábět a nedostává se Vám energie či financí ? Nabízíme spolupráci, ozvěte se !!

            Hezký den Vám přeje                Jindřich Kurka


...